قیمت بادی رکابی پسرانه

از جمله لباس هایی که در کمد هر نوزادی باید قرار بگیرد بادی رکابی پسرانه هست چرا که بسیار پرکابرد می باشد و می شود گفت که در تمامی ایام سال می توان از آن استفاده کرد. به دلیل همین ویژگی معمولا مادران چند دست از آن را تهیه می کنند و جز لباس های پرکابرد به حساب می آید.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

قیمت بادی رکابی پسرانه

قیمت بادی پسرانه

قیمت بادی پسرانه لباس های بچگانه نیز مانند بسیاری از لباس های بزرگتر ها در قیمت های مختلفی ارائه می شود که به عوامل مختلفی بستگی دارد. لباس های بچگانه علی رغم آن که در تهیه و دوخت آن ها میزان پارچه مصرفی اشان بسیار کم هست اما از قیمت بالایی برخوردارند و عموما به دلیل جنس الیافی هست که در آن پارچه استفاده شده است.

بادی پسرانه لباسی پرکاربرد هست که معمولا برای زیر لباس اصلی به عنوان عرق گیر استفاده می شود. به همین دلیل باید از پارچه ای مرغوب و تمام نخ و یا تمام پنبه تهیه شده باشد تا بدن نوزاد را اذیت نکند مضاف بر آن که باید کمی حالت کشسانی داشته باشد تا بچه در آن احساس راحتی بکند. همه این ویژگی ها باعث تاثیر مستقیم در قیمت یک لباس می شوند. بسیاری از لباس ها با یک بار شست و شو علاوه بر آن که رنگ و روی خود را ازدست می دهند شکل ظاهری اشان نیز تغییر می کند یا خیلی کوچک می شوند که به اصطلاح می گویند لباس آب رفته است و یا خیلی گشاد و بدقواره می شوند و این به دلیل استفاده از پارچه نا مرغوب در تولید آن لباس هست.

از آن جا که لباس بچه ها معمولا زود به زود کثیف می شود و احتیاج به شست و شو دارد در نتیجه انتخاب نوع پارچه جهت تولید یک لباس با کیفیت دارای اهمیت زیادی هست. با توجه به وضعیت اقتصادی کشور پارچه نیز مانند سایر اقلام قیمت آن در چند سال اخیر بسیار بالا رفته هست و به همین دلیل لباس بچه ها نیز گران شده است اما تهیه یک لباس با کبفیت بهتر از آن است تا چند دست لباس بی کیفیت تهیه شود و زود دور ریخته شود. علاوه بر آن ناخواسته باعث آزار کودک نیز می شویم. چرا که پوست کودک بسیار حساس هست و لباسی که از پارچه ای نامناسب تهیه شده باشد مسلما باعث آزار پوستی او می شود و حتی ممکن هست حساسیت ایجاد کند در نتیجه از همان ابتدا باید در کنار فاکتور قیمت به این موارد نیز توجه کافی بشود.

از آن جا که در قسمت فاق لباس بادی از دکمه برای بسته شدن استفاده می شود دکمه ها باید از جنس خوبی باشند تا به راحتی با جست و خیز کودک باز نشوند و والدین را به دردسر نیاز ندارد. تمامی مواردی که در بالا به آن ها اشاره شد تاثیر مستقیمی بر روی قیمت محصول تولیدی دارد.

بادی رکابی پسرانه

بادی رکابی پسرانه از جمله لباس های بچگانه ای که همیشه مورد استقبال مادران قرار گرفته است می توان به بادی ها اشاره کرد. لباس بادی به لباسی گفته می شود که در قسمت زیری آن چند دکمه وجود دارد که با بستن آن ها لباس در تن کودک به اصطلاح ثابت می ایستد و با بازی و یا بغل کردن کودک دیگر نگران بهم ریختن لباس ها ی او نمی شویم. بادی ها به سه صورت رکابی و یا همان آستین حلقه ای، آستین کوتاه و آستین بلند تولید می شوند که همگی مورد تقاضای مشتری هست و فروش خوبی دارند.

معمولا لباس های بادی در حالت تنگ و چسبان در بدن زیبا دیده می شوند اما باید بدانید که این نوع خرید برای بچه ها و یا نوزادان مناسب نیست چرا که ممکن هست اذیت شوند و نتوانند به خوبی فعالیت کنند در نتیجه باید بادی انتخاب شود که کمی حالت آزادی نیز داشته باشد. لباس های بادی به دلیل سرهمی بودنشان بسیار شبیه به لباس های شنا می باشند و برای زمانی که قصد دارید لباس کودک را داخل شلوار بکنید گزینه بسیار مناسبی هست چرا که دیگر لازم نیست نگران بیرون آمدن لباس از داخل شلوار بشوید. این موضوع به خصوص در ماه های سرد سال بیشتر اهمیت پیدا می کند چرا که باعث می شود بدن کودک همیشه گرم باشد و کمتر دچار سرما خوردگی شود.

از آن جا که از لباس های بادی کودکان عمدتا به عنوان لباس زیر استفاده می شود لذا توجه به جنس پارچه ای که بادی از آن تهیه شده است بسیار مهم هست. چرا که جنس لباس کودک در تنظیم دمای بدن او نقش مهمی را دارد لباس هایی که از الیاف پلاستیکی تهیه شده باشد عموما باعث تعریق کودک می شوند و دمای بدن او را بالا می برند به خصوص که در لباس های بادی در قسمت فاق آن ها معمولا دکمه و یا قزنی وجود دارد که با بستن آن ها لباس در بدن کودک فیکس می شود و جنس نامرغوب لباس باعث عرق سوز شدن پوست نوزاد می شود.

برعکس بادی هایی که از الیاف خوب مانند نخ و یا پنبه تشکیل شده باشند حس خنکی و راحتی را به کودک منتقل می کند و باعث گردش هوا در زیر لباس نیز می شود و به همین دلیل از انواع حساسیت های پوستی جلوگیری می کند.

بادی رکابی گزینه بسیار خوبی هست تا در زیر لباس های اصلی کودک به او پوشانده شود چرا که اگر در ماه های سرد این کار را بکنید از سرما خوردگی او جلوگیری می کنید زیرا بادی رکابی به دلیل سرهمی بودنش احساس گرمای خوبی را منتقل می کند و از طرفی با بازی کودک لباسش بالا نمی رود. در ماه های گرم نیز پوشاندن یک بادی رکابی فرزندتان را مرتب تر نشان می دهد چرا که بادی در تن کودکتان ثابت می ایستد و لازم نیست مدام نگران به هم ریخته شدند سر و وضعش باشید. از طرفی برای ماه های گرم نیز رکابی بودن بادی باعث می شود تا احساس گرما نکند و اگر بخواهید به تنهایی بپوشد مسلما گزینه خوبی برای ماه های گرم سال هست.

با توجه به توضیحات بالا مسلما متوجه کاربردی بودن لباس بادی رکابی شده اید، در نتیجه بهتر هست برای فرزندتان چند دست از بادی ها را فراهم کنید تا به صورت روزمره استفاده کنید و کودک دلبندتان لذت ببرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.