پالتو زنانه پشمی جان کوهنورد آلمانی را از بهمن نجات داد

بالاخره ما یک زمستان واقعی زیبا داریم که دوست دارم تا حد امکان از آن لذت ببرم. اما از آنجایی که من در حال یخ زدن هستم، مهم ترین چیز لباسی است که حتی در یخبندان های شدید هم شما را گرم نگه دارد.

 فکر کردم فرصت خوبی است تا نشان دهم و به شما بگویم که چگونه از کت پشمی خود مراقبت می کنم.

پشم برای زمستان مواد عالی است، دمای پایین در آن وحشتناک نیست. می توانید مطمئن باشید که در کت پشمی سرد نمی شوید و در عین حال در برابر کثیفی که به سختی از طریق الیاف طبیعی نفوذ می کند، مقاومت بیشتری خواهد داشت. با این حال، پشم به مراقبت کمی متفاوت نیاز دارد.

خیساندن طولانی و پرش های دما را دوست ندارد و هنگامی که خیس می شود، هنگام آویزان شدن روی چوب لباسی تغییر شکل می دهد، بنابراین مهم است که آن را صاف کنید.

چگونه از کت پشمی مراقبت کنیم؟

من ده ها قانون را جمع آوری کرده ام که به لطف آنها یک پالتو زنانه پشمی برای مدت طولانی به شکل عالی عمل می کند.

  • کت را روی یک چوب لباسی جامد چوبی آویزان کنید، این کار از تغییر شکلی که ممکن است هنگام آویزان شدن کت روی یک قلاب یا یک چوب لباسی پلاستیکی کوچک ناهماهنگ رخ دهد، جلوگیری می کند.
  • من توصیه می کنم از شستن کت های پشمی در ماشین لباسشویی خودداری کنید، به خصوص زمانی که برنامه پشمی ندارد. اگر چه من لباس های پشمی دیگر را در ماشین لباسشویی می شوم و در خشک کن خشک می کنم، اما با کت ریسک نمی کنم. خیساندن و چرخاندن طولانی مدت می تواند باعث از بین رفتن شکل کت و ایجاد چین های متعدد شود.
  • هوا دادن به کت خود یک راه عالی برای طراوت آن است. می توان آن را در بالکن تهویه کرد یا با آویزان کردن آن در یک حمام بخار آب تازه کرد. برای این کار می توان از اتو بخار نیز استفاده کرد.
  • اگر کت در حین پیاده روی خیس شد، بگذارید به طور طبیعی خشک شود. مهم است که آن را خیس در کمد پنهان نکنید.  
  • کتی که من در حال حاضر دارم از پشم فرسوده با پرزهای بلندتر است. چنین پشمی باید هر چند بار یک بار در جهت پرزها مسواک زده شود. 

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.