پوشیدن مانتو زنانه زمستانی در دانشگاه های فرانسه ممنوع شد

در اینجا یکی از بهترین قسمت ها هنگام خرید مانتو زنانه زمستانی است. رنگ هایی که برای کت های خود انتخاب می کنید باید جذاب باشند و ارزش سرمایه گذاری را داشته باشند.

ممکن است با برخی از گزینه های غیرعادی که با آنها روبرو می شوید، مجذوب شوید. از این رو، همیشه خوب است که بدانید چه چیزی کار می کند.

در اینجا چند رنگ وجود دارد که در کت زمستانی شما فوق العاده به نظر می رسد. اگر هر یک از این موارد را دوست دارید، در خرید خود تردید نکنید.

مشکی
مشکی یکی از پرطرفدارترین رنگ‌های کت است. تقریباً با همه چیز می تواند خوب به نظر برسد. این یک رنگ کلاسیک است و به راحتی کثیفی را نشان نمی دهد. اگر مطمئن نیستید که چه چیزی خوب است، مشکی نیز یک رنگ قابل اعتماد است.

الگوها
اگر می خواهید از رنگ های ثابت فاصله بگیرید، الگوها را امتحان کنید. الگوها هنوز هم تقریباً با همه چیز مطابقت دارند. الگو اغلب عنصر برجسته در لباس های زمستانی شما است.

رنگ های زمینی
رنگ های خاکی نیز همه کاره هستند. آنها حال و هوای متفاوتی را به لباس می بخشند. بیایید نگاهی بیندازیم که چگونه این رنگ ها با همه چیز هماهنگ می شوند.

زیتون سبز
سبز زیتونی یک انتخاب دوست داشتنی برای مانتوهای زمستانی است. این چیزی متفاوت از خنثی های معمولی است. این سایه خاص غنی و بی صدا به نظر می رسد. تنها سایه ای که می تواند با سبز زیتونی تضاد داشته باشد سبز روشن است.

رنگ قهوه ای
وقتی به دنبال مانتوهای زمستانی هستید، قهوه ای رنگ رایجی است. شما رنگ های قهوه ای متوسط تا تیره دارید که می تواند با استایل های مختلف کار کند.

یک کت قهوه ای بلند با یک لباس مشکی ساده و پاشنه بلند می تواند فوق العاده به نظر برسد. یا می توانید آن را با شلوار جین معمولی و یک تی شرت برای ظاهری روزمره ترکیب کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.